видавництво «Видавництво» | Умови доставки
4014
page-template,page-template-blog-headlines,page-template-blog-headlines-php,page,page-id-4014,page-child,parent-pageid-255,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Умови доставки
Після замовлення Ви маєте змогу забрати книжки самостійно за адресою нашої крамниці: Київ, вул. Кудрявська, 2 (“Чулан”), або ми вишлемо Новою поштою в будь-який куточок України. Нам Ви оплачуєте тільки вартість замовлених книжок. Вартість доставки Ви сплачуєте самостійно у відділенні Нової пошти при отриманні. Зазвичай замовлення потрапляє до Вас протягом 1-2 днів з дати відправки.
Всі замовлення відправляються протягом 2-х днів з моменту оплати замовлення.
Якщо Ви живете не в Україні, то ми з радістю відправимо Ваше замовлення до Вашої країни. При цьому стандартна вартість відправки (ми користуємося в цьому випадку послугами Укрпошти) складатиме 450₴ за умови замовлення не більше двох примірників книг. При замовленні більшої кількості книг вартість пересилки може збільшитися, і ми рекомендуємо написати нам на імейл [email protected] щодо планованого замовлення для узгодження вартості доставки.

No posts were found.