Доставка і оплата

Зроблені замовлення на наявні книжки опрацьовуються і відправляються протягом 2-3 робочих днів. Про затримки і вихід передзамовлень з друку ми повідомляємо в наших соцмережах, на жаль ми не можемо писати це персонально. Відправлення не здійснюються у вихідні дні, також можливі невеликі затримки в період великих акцій.

Оперативна доставка по Україні

Замовлення доставляються компанією «Нова Пошта» до відділень перевізника або адресно. Міста відправлення — Київ, Львів. Терміни: 1-3 дні. Вартість визначається поточними тарифами оператора. Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн!*

Найближче відділення • Вартість доставки • Термін доставки

Після оформлення замовлення вам залишиться тільки дочекатися швидкої доставки. Ми не потривожимо вас непотрібними дзвінками. Статус обробки замовлення ви зможете відстежувати в особистому кабінеті. Після відправки ви отримаєте номер посилки.
Ми турбуємося про якісне пакування, тож вашим посилкам нічого не загрожує.

* При накладеному платежі грошовий переказ — за рахунок покупця.

Оплата

Всі оплати проводяться в автоматичному режимі через платіжний сервіс під час оформлення замовлення. Якщо ви не змогли оплатити замовлення одразу після його оформлення, будь ласка, перейдіть у «Моя обліківка» > «Замовлення», оберіть потрібне замовлення і натисніть кнопку «Відмінити». Після цього ви матимете можливість замовити ще один такий товар. Якщо ж ви не скасуєте замовлення, воно змінить статус на «Скасоване» автоматично через 48 годин, і ви знову матимете можливість придбати цей товар у нашій крамниці.

 • Пластиковою карткою

  Зручна онлайн оплата за допомогою платіжних або кредитних карт. Без комісії!

  Відразу після оформлення ви перейдете на сторінку оплати, для введення даних карти або сканування QR коду. Також в особистому кабінеті з’явиться кнопка «Оплатити замовлення», щоб зробити це пізніше.

 • Приват24, термінал ПриватБанку

  Оплатити замовлення можна в Приват24 і терміналі самообслуговування. Без комісії!

  Для оплати через термінал виберіть пункт оплати «Карткою, Приват24 або через термінал», далі на сторінці оплати — «Готівкою» і дотримуйтесь інструкцій. Також інструкцію ви можете подивитися за цим посиланням.

 • Накладеним платежем

  Оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти. Для замовлень понад 80 грн.

  Плата за грошовий переказ — 2% від суми замовлення + 20 грн за оформлення. При безкоштовній доставці грошовий переказ за рахунок покупця.

Пакування

Ми гарантуємо безкоштовне, дбайливе, надійне і охайне пакування всіх замовлень.